Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

sklep prokonsumencki

bezpieczne zakupy

Oftalmoskopy

Oftalmoskop - elementarne narzędzie w diagnostyce okulistycznej

Specjalizujemy się w dostarczaniu sprzętu medycznego do gabinetów lekarskich, przychodni i szpitali na terenie całej Europy. 25-letnie doświadczenie branżowe pozwala nam proponować dogodne rozwiązania dla lekarzy z różnych specjalizacji, w tym dla okulistów. W naszym sklepie online nie mogło zabraknąć m.in. oftalmoskopów, które służą do wziernikowania i badania dna oka.

 

Oftalmoskop kieszonkowy mini HOSSA 2.5V     Oftalmoskop kieszonkowy mini HOSSA 2.5V
Cena: 349,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Oftalmoskop kieszonkowy mini HOSSA 2.5V  LED Oftalmoskop kieszonkowy mini HOSSA 2.5V LED
Cena: 349,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Oftalmoskop kompaktowy mini HOSSA 2.5V  LED Oftalmoskop kompaktowy mini HOSSA 2.5V LED
Cena: 349,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Oftalmoskopy - niezastąpione narzędzia lekarskie

Proponowane przez nas oftalmoskopy składają się z uchwytu oraz głowicy diagnostycznej. Modele są wyposażone także w diodę i przesłony, które można łatwo regulować używając pokrętła umieszczonego z przodu głowicy. Pomimo prostej budowy narzędzie zapewnia duże pole widzenia i pozwala na wykonanie poprawnego i wiarygodnego badania dna oka. Oftalmoskop umożliwia precyzyjne obserwowanie oka z różnych kątów i na różnych głębokościach. Oświetla on oko strumieniem światła, które przenika przez całą gałkę oczną, pozwalając na jej dokładne zbadanie. Światło dociera do siatkówki, nerwu wzrokowego, plamki żółtej oraz drobnych naczyń krwionośnych. Oftalmoskopy pozwalają na wykrycie chorób oczu, takich jak zaćma czy jaskra, pomagają w ocenieniu patologicznych zmian gałki ocznych, chorób siatkówki czy zapalenia nerwu wzrokowego. Oftalmoskop pozwala także na wykrycie guza mózgu oraz chorób krwi i naczyń krwionośnych, jest to więc wszechstronne narzędzie, niezbędne w diagnostyce lekarskiej.

Kompaktowe oftalmoskopy - zawsze pod ręką

Oftalmoskopy są niezwykle ważne w diagnostyce chorób oczu, co umożliwia szybsze i skuteczniejsze leczenie. Badanie oka oftalmoskopem jest bezbolesne i nieinwazyjne, a czas trwania badania zależy od rodzaju urządzenia i wynosi zwykle od kilku minut do kilkunastu minut.

W naszym sklepie zamówicie oftalmoskopy w wersji kieszonkowej. Niewielkie rozmiary narzędzia i kompaktowa budowa umożliwiają łatwy transport sprzętu. Dodatkowym atutem jest szeroka gama kolorystyczna produktów wykorzystywanych w gabinetach lekarskich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i specyfikacją artykułów medycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium