Medinstruments - twój komfortowy sklep medyczny

Medinstruments jest polskim dostawcą narzędzi medycznych na terenie całej Europy. Od ponad 25-ciu lat dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów. Posiadamy własne centrum magazynowe w Warszawie, dzięki czemu Państwa zamówienia są realizowane w ciągu 24h. Sklep internetowy medinstruments.pl powstał z myślą o szybkim i łatwym dostępie do szerokiego asortymentu instrumentów medycznych. Doceniając Państwa zaufanie sukcesywnie rozbudowujemy naszą ofertę zapewniając profesjonalizm i wysoką jakość. Łączymy nowoczesność z niezawodnymi tradycyjnymi zasadami, dlatego składanie zamówień na platformie medinstruments.pl jest aż tak proste.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć dla Ciebie w pełni wyposażony i komfortowy sklep medyczny:

★ niezmienna wysoka jakość produktów
★ szeroki asortyment
★ nowoczesny wygląd graficzny
★ przejrzysta infrastruktura operacyjna sklepu
★ czytelny opis produktów z wymiarowaniem
★ wyraziste zdjęcia narzędzi medycznych z kilku perspektyw
★ wykwalifikowana obsługa sklepu
★ łatwy sposób składania zamówień
★ szybkie i bezpieczne płatności
★ terminowe dostawy

 medinstruments 

Lekarze wybrali medinstruments - jako doceniony dostawca specjalistycznego sprzętu medycznego współpracujemy z rzetelnymi producentami jak na przykład Hossa International® wytwarzający instrumenty medyczne według niemieckich standardów, ze stali chirurgicznej o wysokich parametrach.
Polecamy narzędzia z linii premium utwardzane wkładką z wolframu T.C. Gold (węglika spiekanego), co znacznie poprawia komfort pracy i wydłuża żywotność narzędzi. Oferujemy uznane przez specjalistów polskich oraz europejskich laryngoskopy czy otoskopy z długoletnią tradycją wytwarzane z niemieckiej oksydowanej stali chirurgicznej, zapewniające idealne oświetlenie z wymianą światłowodu bez użycia narzędzi .
Medinstruments gwarantuje stałą jakość i nowoczesne rozwiązania, dlatego lekarze tak chętnie wybierają tą platformę zakupową. Sklep medinstruments zaopatruje: gabinety dentystyczne, szpitale, pogotowia ratunkowe, gabinety lekarskie i kliniki medycyny estetycznej. Szeroki asortyment sklepu zawiera artykuły dla lekarzy wszystkich specjalizacji np. stomatologów, okulistów, kardiologów, ginekologów, implantologów, chirurgów plastycznych czy weterynarzy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo unikatowe produkty ze specjalistycznych linii Crystal Prism®, HossaOrtodent™, Shape Art Dent i najnowszej techniki laboratoryjnej Proffsdent™.

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji i dostawie sprzętu medycznego. Na wszystkich etapach zaopatrywania w specjalistyczny sprzęt medyczny, począwszy od wyboru wysoko gatunkowej stali chirurgicznej, przez precyzyjny proces produkcyjny, aż po dostarczenie produktów w Państwa ręce kierujemy się zasadą : rozwój czyni jakość ,dlatego oferujemy narzędzia tylko z gwarancją satysfakcji.

medinstruments 

Medinstruments jako autoryzowany importer narzędzi medycznych współpracuje z dystrybutorami, hurtowniami oraz klientami detalicznymi.

Dbałość o jakość oferowanych produktów przekłada się na otrzymywane certyfikaty niezależnych instytucji opiniotwórczych na całym Świecie i w Polsce. Wiarygodność potwierdzona jest również przez samych lekarzy w czasie licznych konferencji medycznych lub targowych.
Jednym z osiągnięć naszego sklepu jest przejrzysta polityka cenowa. Dzięki racjonalnemu rozłożeniu kosztów zarządzania i logistyki, zawsze gwarantujemy optymalnie niskie ceny oraz wysoką jakość instrumentów, dodatkowo utrzymując kampanie promocyjne na wiele produktów.

medinstruments 

W zespole medinstruments posiadamy wykwalifikowanych pracowników z wiedzą techniczną o sprzęcie medycznym, którzy w języku polskim oraz angielskim służą kompetentną obsługą.
Sklep internetowy dla klientów indywidualnych oraz placówek medycznych umożliwia składanie zamówień o dogodnej porze 7 dni w tygodniu, przy wyborze jednej z wielu bezpiecznych metod płatności i dostawy.
Dla Państwa pracujemy od poniedziałku do piątku od godz.8:00 - 16:00.
Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Antoniego Bohdziewicza 27, 01-685 Warszawa .
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem : + 48 22 298 53 38 / +48 720 915 338 / aplikacja WhatsApp lub napisz do nas na adres e-mail: sklep@medinstruments.pl albo na dostępny czat smartsupp na stronie www.medinstruments.pl

Zapraszamy do współpracy
zespół medinstruments

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium