O firmie

medinstruments 

Twój komfortowy sklep medyczny

Medinstruments jest polskim dostawcą narzędzi medycznych na terenie całej Europy.Od ponad 25-ciu lat dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów.Posiadamy własne centrum magazynowe w Warszawie,dzięki czemu Państwa zamówienia są realizowane w ciągu 24h. Sklep internetowy Medinstruments.pl powstał z myślą o szybkim i łatwym dostępie do szerokiego asortymentu instrumentów medycznych.Doceniając Państwa zaufanie sukcesywnie rozbudowujemy naszą ofertę zapewniając profesjonalizm.Łączymy nowoczesność z niezawodnymi tradycyjnymi zasadami i dlatego składanie zamówień w Medinstruments.pl jest aż tak proste.
Dołożyliśmy wszelkich starań,aby stworzyć w pełni wyposażony i komfortowy sklep medyczny:
 
    ★  niezmienna,wysoka jakość produktów
    ★  szeroki asortyment
    ★  nowoczesny wygląd graficzny
    ★  przejrzysta infrastruktura operacyjna sklepu
    ★  czytelny opis produktów z wymiarowaniem
    ★  wyraziste zdjęcia narzędzi medycznych z kilku perspektyw
    ★  wykwalifikowana obsługa sklepu
    ★  łatwy sposób składania zamówień
    ★  szybkie i bezpieczne płatności
    ★  terminowe dostawy 
 
medinstruments
 
Dlaczego Klienci zaufali Medinstruments ?
 
Jako doceniony dostawca specjalistycznego sprzętu medycznego współpracujemy z rzetelnymi producentami na przykład Hossa International® wytwarzający instrumenty medyczne według niemieckich standardów,ze stali chirurgicznej o wysokich parametrach:z niemieckiej,z francuskiej lub z japońskiej.Polecamy narzędzia Premium utwardzane wkładką z wolframu T.C.Gold(węglika spiekanego), co znacznie poprawia komfort pracy i wydłuża żywotność narzędzi.Oferujemy uznane przez Polskich czy Europejskich Specjalistów Laryngoskopy czy Otoskopy z długoletnią tradycją wytwarzane z niemieckiej oksydowanej stali chirurgicznej ,zapewniające idealne oświetlenie z wymianą światłowodu bez użycia narzędzi.
Hossa International® gwarantuje stałą jakość i nowości ,dlatego Lekarze którzy wybrali sprzęt tej marki stwierdzają :" Produkty godne polecenia ".
Sklep Medinstruments zaopatruje:szpitale,pogotowia ratunkowe,gabinety lekarskie,stomatologiczne oraz medycyny estetycznej.Szeroki asortyment sklepu zawiera artykuły dla lekarzy wszystkich specjalizacji np.okulistów,kardiologów,ginekologów,implantologów,chirurgów plastycznych czy weterynarzy.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo unikatowe produkty ze specjalistycznych linii Crystal Prism®, HossaOrtodent™ i najnowszej techniki laboratoryjnej Proffsdent™.
 
medinstruments
 
Ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji i dostawie sprzętu medycznego
 
Na wszystkich etapach zaopatrywania w specjalistyczny sprzęt medyczny,począwszy od wyboru wysoko gatunkowej stali chirurgicznej,przez precyzyjny proces produkcyjny,aż po dostarczenie produktów w Państwa ręce kierujemy się zasadą : rozwój czyni jakość ,dlatego oferujemy narzędzia tylko z gwarancją satysfakcji.
Hossa International® od 1990 roku jest wiodącym producentem instrumentów medycznych na całym Świecie,współpracującym z Klinikami w :Europie,Rosji oraz Ameryce.
Naszymi Klientami są między innymi:Amerykański Instytut Kardiochirurgii w Limassol na Cyprze,Centrum Onkologii w Kielcach czy wiele renomowanych klinik stomatologicznych w Warszawie i Krakowie. 
Czerpiąc z ponad 20-letniego doświadczenia sklep Medinstruments.pl stał się rzetelnym źródłem profesjonalnych zakupów online w kwestii produktów medycznych,realizując zamówienia publiczne w Polsce oraz projekty międzynarodowe.
 
Medinstruments jako autoryzowany importer narzędzi medycznych współpracuje z dystrybutorami hurtowymi oraz Klientami detalicznymi.
 
 medinstruments
 
Co wyróżnia Medinstruments ?
 
Dbałość o jakość oferowanych produktów przekłada się na otrzymywane certyfikaty niezależnych instytucji opiniotwórczych na całym Świecie i w Polsce.Wiarygodność potwierdzona jest również przez samych Lekarzy w czasie licznych konferencji medycznych lub targowych.
Jednym z osiągnięć naszego sklepu jest przejrzysta polityka cenowa.Dzięki racjonalnemu rozłożeniu kosztów zarządzania i logistyki,zawsze gwarantujemy optymalnie niskie ceny oraz wysoką jakość instrumentów, dodatkowo utrzymując kampanie promocyjne na setki produktów.
W zespole Medinstruments posiadamy wykwalifowanych pracowników z wiedzą techniczną o sprzęcie medycznym,którzy w języku polskim oraz angielskim służą kompetentną obsługą.
Sklep internetowy dla Klientów indywidualnych oraz placówek medycznych umożliwia składanie zamówień o dogodnej porze 7 dni w tygodniu,przy wyborze jednej z wielu bezpiecznych metod płatności i dostawy.Specjalnie dla naszych Klientów pracujemy od godz. 8:00 do godz.17:00,5 dni w tygodniu.
Zachęcamy do kontaktu przez Biuro Obsługi Klienta:+48 22 298 53 38 / +48 720 915 338 oraz email: sklep@medinstruments.pl lub aplikacje : Messenger,What'sUp,Viber.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania przez czat. 
 
Zapraszamy do sklepu,
Zespół Medinstruments. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium