Warsaw Dental Medica Show 6-8 września 2018

W podziękowaniu za współpracę z naszą firmą mamy do przekazania GRATIS 5 bezpłatnych zaproszeń, dla pierwszych 5 osób, które postąpią zgodnie z poniższą instrukcja.  Zaproszenia upoważniają do udziału w wykładach podczas trzydniowego Kongresu medycznego Warsaw Dental Medica Show ( 70 sesji ), wstępu na targi oraz bezpłatnego wejścia na Wieczór Tematyczny i Wieczór Galowy.

 W celu otrzymania zaproszeń prosimy o:

1. wysłanie do nas maila na adres mailowy sklep@medinstruments.pl w treści wpisując "zaproszenia- Warsaw Dental Medica Show"

2. po otrzymaniu maila z zaproszeniem i jednorazowym kodem uprawniającym do bezpłatnego otrzymania zaproszenia, wystarczy zarejestrować się  do 10 sierpnia na stronie  http://dentalmedicashow.pl/rejestracja-lekarze-kongres/,  wybrać Konferencja | 3 dni | 6-8.09, następnie wybrać interesujące  wykłady i wpisać: kod promocyjny.  

 

Warunkiem bezpłatnego wstępu na wykłady Kongresu jest wcześniejsza rejestracja - do  10 sierpnia 2018r.

Serdecznie zapraszamy na odwiedzenie nas na stoisku firmowym. Tylko w czasie targów będziecie Państwo mogli skorzystać ze specjalnych atrakcji przygotowanych przez sklep Medinstruments.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl