Cążki do wycinania skórek

Cążki do wycinania skórek

Głównym zadaniem cążek  jest precyzyjne opracowywanie skórek paznokci, dlatego wybór odpowiednich jest bardzo istotny. Aby wybrać te najlepsze, warto zwrócić uwagę na tworzywo z którego są wykonane, kształt oraz rozmiar.

Jakie wybrać i gdzie zakupić?

  • Ze względu na konieczną częstą dezynfekcję cążek najlepszym materiałem, z którego mogą być wykonane jest nierdzewna stal chirurgiczna, która jest odporna na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.
  • Dla krótkich i miękkich skórek idealne będą cążki z ostrzami 3 mm, a dla grubszych i nieco dłuższych lepiej będzie zdecydować się na ostrza od 5 do 7 mm. 
  • Dodatkowym atutem będzie oferowana gwarancja przez dany sklep oraz profesjonalne doradztwo w doborze produktów.

Bezpiecznym miejscem do zakupu cążek do skórek są medyczne sklepy internetowe oraz stacjonarne. Sklep Medinstruments zapewnia szeroki wybór oraz gwarancję jakości.

Oferta Medinstruments

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne, wysokiej jakości cążki do skórek o różnych długościach ostrza, odpowiednim kącie nachylenia oraz ergonomicznej rękojeści. Wszystkie narzędzia w naszym sklepie są objęte gwarancją 24 miesiące. Profesjonalne narzędzia kosmetyczne idealne dla salonów kosmetycznych, które sprawdzą się również w warunkach domowych.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji wysokiej jakości cążek do skórek:

 

Cążki do skórek Solingen 3 mm

Cążki do skórek Solingen profesjonalne 3 mm (GT-3) - cążki z linii narzędzi kosmetycznych GoldTon Solingen o satynowym wykończeniu zapobiegającym refleksom świetlnym. Narzędzie medyczne premium, wykonane z niemieckiej stali nierdzewnej o wysokich parametrach jakościowych. Narzędzie posiada końcówkę tnącą zakończoną precyzyjnymi ostrzami o długości 3 mm, która estetycznie połączona jest z ergonomiczną częścią chwytającą.   

          

 

Cążki do skórek Solingen 7 mm

Cążki do skórek Solingen profesjonalne 7 mm (GT-0209) - wykonane są z wysokiej jakości nierdzewnej stali niemieckiej z matową, satynową powłoką odporną na zarysowania i ścieranie. Zastosowanie satynowego wykończenia cążek zapobiega refleksom świetlnym.

 

 

 

Cążki do skórek Solingen tytanowe 5 mm

Profesjonalne cążki do skórek GoldTon Solingen tytanowe 5 mm (GT-1005-BL) - czarne cążki Solingen wykonane są z wysokiej jakości nierdzewnej stali niemieckiej z matową, czarną powłoką tytanową odporną na zarysowania i ścieranie.

Cążki do skórek Solingen tytanowe 5 mm

Cążki do skórek Solingen 7 mm

Profesjonalne cążki do skórek GoldTon Solingen 7 mm (GT-3007) - satynowe cążki Solingen wykonane są z wysokiej jakości nierdzewnej stali niemieckiej z matową, satynową powłoką odporną na zarysowania i ścieranie. Narzędzie posiada końcówkę tnącą zakończoną precyzyjnymi ostrzami o długości 7 mm, która estetycznie połączona jest z ergonomiczną częścią chwytającą. Dzięki zastosowaniu sprężyny, instrument działa płynnie. Cążki wygodnie leżą w dłoni, a ich lekkość zapewnia jednocześnie komfort użytkowania oraz jakość i precyzję cięć.

 Cążki do skórek Solingen 3 mm


Cążki do skórek Solingen tytanowe multikolor 5 mm

Profesjonalne cążki do skórek GoldTon Solingen tytanowe 5 mm (GT-1005-MT) - wielobarwne cążki Solingen wykonane są z wysokiej jakości nierdzewnej stali niemieckiej z matową, multikolorową powłoką tytanową odporną na zarysowania i ścieranie. Narzędzie posiada końcówkę tnącą zakończoną precyzyjnymi ostrzami o długości 5 mm, która estetycznie połączona jest z ergonomiczną częścią chwytającą.

Cążki do skórek Solingen tytanowe multikolor 5 mm

 

 

Wszystkie cążki do skórek z oferty Medinstruments mogą być dezynfekowane oraz sterylizowane.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium