Profesjonalne cążki do skórek paznokci GoldTon Solingen tytanowe 3 mm
Opis
Specjalistyczne cążki Solingen marki Goldton służą są do wycinania skórek oraz paznokci podczas zabiegów menicure oraz pedicure, czy też podczas specjalistycznych zabiegów podologicznych.
Specyfikacja produktu:
Czarne cążki Solingen wykonane są z wysokiej jakości nierdzewnej stali niemieckiej z matową, czarną powłoką tytanową odporną na zarysowania i ścieranie. Zastosowanie matowego wykończenia cążek zapobiega refleksom świetlnym. Instrument został poddany pasywacji, co wyeliminowało związki niklu na jego powierzchni. Narzędzie posiada końcówkę tnącą zakończoną precyzyjnymi ostrzami o długości 3 mm, która płynnie oraz estetycznie połączona jest z ergonomiczną częścią chwytającą. Podwójna sprężyna, została odpowiednio dobrana do tak delikatnej pracy, jaką jest modelowanie skórek, dzięki czemu instrument działa płynnie. Cążki Goldton czarne wygodnie leżą w dłoni, a ich lekkość zapewnia jednocześnie komfort użytkowania oraz jakość i precyzję cięć.
Kod producenta: GT-2003-BL
Gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne:
Długość całkowita | 100 mm |
Długość ostrza | 3 mm |
Szerokość ostrzy | 6 mm |
Długość uchwytu | 70 mm |
Rodzaj ostrza | pod kątem 45 º w stosunku do rękojeści |
Rodzaj mechanizmu | podwójna sprężyna przeznaczona do pracy precyzyjnej |
Rodzaj uchwytu | ergonomiczny, gładki |
Opis i zalety produktu:
- Ergonomiczna rękojeść,
- Wysokiej jakości stal niemiecka pokryta powłoką tytanową w kolorze czarnym,
- Ostra końcówka tnąca,
- Brzegi idealnie dopasowane do ręki, zapewniają bezpieczne użycie w rękawiczkach ochronnych i w warunkach wilgotnych,
- Sprężyny można rozłączyć i odpowiednio dopasować siłę cięcia,
- Dobrze dopasowane sprężyny idealnie amortyzują ruch tnący, dając równomierny efekt skracania,
- Narzędzie przygotowane do sterylizacji oraz dezynfekcji,
- Przeznaczone do wielokrotnego użytku,
- 2 lata gwarancji,
- Cążki doskonale nadają się zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego.
W ofercie naszego sklepu Medinstruments mamy dostępne cążki tytanowe marki Goldton w kolorach srebrnym oraz multikolor o wykończeniu matowym. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkt spełnia wszystkie wymogi dla procedury sterylizacji według Zarządzeń Gabinetów i Placówek stomatologicznych.
Certyfikaty: ISO 9001:2015 oraz CE .Do produktu dołączana jest w języku polskim i angielskim Instrukcja obsługi, co zapewni łatwe i prawidłowe użytkowanie instrumentu oraz lepszą konserwację produktu.