Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do

sklep prokonsumencki

bezpieczne zakupy

Łyżki wyciskowe

W protetyce liczy się precyzja. Dlatego jednym z podstawowych narzędzi wykorzystywanych w codziennej pracy specjalistów z tej dziedziny stomatologii są łyżki wyciskowe. Są one używane do pobierana odcisków, a więc odzwierciedlają jamę ustną pacjenta i ułożenie łuków zębowych. To obok kleszczy protetycznych podstawowe narzędzie, które pomaga w przeprowadzaniu dalszych prac protetycznych, tj. dobieraniu aparatów, szyn relaksacyjnych czy szyn do wybielania zębów.

 

Łyżki wyciskowe pełne do bezzębia z rantem dół Łyżki wyciskowe pełne do bezzębia z rantem dół
Cena: 21,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Łyżki wyciskowe pełne metalowe z rantem dół (solid impression trays) Łyżki wyciskowe pełne metalowe z rantem dół (solid impression trays)
Cena: 21,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Łyżki wyciskowe pełne metalowe z rantem góra (solid impression trays) Łyżki wyciskowe pełne metalowe z rantem góra (solid impression trays)
Cena: 21,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Łyżki wyciskowe pełne saneczkowe z rantem dół do braków skrzydłowych Łyżki wyciskowe pełne saneczkowe z rantem dół do braków skrzydłowych
Cena: 21,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

W protetyce liczy się precyzja. Dlatego jednym z podstawowych narzędzi wykorzystywanych w codziennej pracy specjalistów z tej dziedziny stomatologii są łyżki wyciskowe. Są one używane do pobierana odcisków, a więc odzwierciedlają jamę ustną pacjenta i ułożenie łuków zębowych. To obok kleszczy protetycznych podstawowe narzędzie, które pomaga w przeprowadzaniu dalszych prac protetycznych, tj. dobieraniu aparatów, szyn relaksacyjnych czy szyn do wybielania zębów.

Nasza oferta łyżek wyciskowych

Proponujemy kilka rodzajów łyżek wyciskowych, które dopasujesz do swoich potrzeb. Wszystkie gwarantują idealne odbicie wycisków i są przeznaczone do wielokrotnego użytku. Dla dodatkowego komfortu pracy każdy element ma oznaczenie G (góra), D (dół) oraz podany rozmiar.

Wyróżniamy następujące łyżki wyciskowe:

 • perforowane metalowe,
 • pełne z rantem lub bez rantu i perforowane z rantem lub bez,
 • perforowane do bezzębia,
 • perforowane saneczkowe,
 • wyciskowe pełne do bezzębia,
 • wyciskowe pełne metalowe,
 • wyciskowe pełne saneczkowe,

Możesz kupić łyżki wyciskowe w zestawie lub zdecydować się na pojedyncze modele i połówki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium