Formy płatności

medinstruments

Sklep Medinstruments.pl zapewnił swoim Klientom dogodne formy płatności:

bezpieczne,⇒ szybkie,⇒ wygodne .

Jakie płatności akceptuje sklep Medinstruments.pl ?

1. Przelewy online

Medinstruments.pl są wygodne, bezpieczne i szybkie. Instytucje płatnicze zapewniają bezpieczeństwo i ochronę transakcji w naszym sklepie, gwarantują natychmiastowe przelewy za zakupy i oferują wszystkie metody płatności, w tym płatności popularnymi kartami tj. Visa, Mastercard czy Maestro.

Przelewy online w sklepie internetowym Medinstruments.pl są wygodne, bezpieczne i szybkie. Instytucje płatnicze zapewniają bezpieczeństwo i ochronę transakcji w naszym sklepie, gwarantują natychmiastowe przelewy za zakupy i oferują wszystkie metody płatności, w tym płatności popularnymi kartami tj. Visa, Mastercard czy Maestro.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online droga elektroniczną jest Blue Media S.A.

Bezpieczeństwo płatności online gwarantuje i rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez : 

Blue Media S.A.

  • Banki dostępne w usłudze “Pay-by link”:
  • mTransfer – mBank,Inteligo – PKO BP,Bank Pekao,Bank PKO – IKO,Bank PKO- IPKO,Bank Pekao- PeoPay,VOLKSWAGEN BANK – POLSKA,Bank Zachodni WBK,BNP PARIBAS,Pocztowy24,Deutsche Bank,SGB Bank SA,GET IN BANK,Credit Agricole,ING,BNP PARIBAS eBGŻ,Raiffeisen Bank Polska,Eurobank,Millennium BANK,BOŚ Bank,Citi Bank Handlowy,Alior Bank,PBS Bank,NET – Bank Express,Toyota Bank,PLUS Bank,T-Mobile – Usługi bankowe,Płatności BLIK.

 

płatności medinstruments

 2. Przelewy bankowe

Oferujemy również przelewy na konto bankowe dla Klientów preferujących samodzielne wykonanie przelewu za pośrednictwem banku internetowego, stacjonarnej placówki banku lub poczty. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje numer zamówienia, na który przelewa właściwą kwotę. Po zaksięgowaniu na naszym rachunku bankowym przekazujemy zamówienie do magazynu i przygotowujemy zamówione produkty do wysyłki. Poniżej znajdują się dane do przelewu:

Hossa Medical Sp. z o.o. (podmiot zarządzający sklepem internetowym Medinstruments.pl)

 ul. Edwarda Jelinka 8,01-646 Warszawa, Polska

Ing Bank Śląski

Numer konta bankowego:PL85105010121000009030302732

3. Transakcja kartą płatniczą

Operatorzy kart płatniczych, dostępnych w usłudze “Płatności Shoper”

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy. 

4. Płatność internetowa PayPal

Przystępując do realizacji zamówienia zostają Państwo przeniesieni za pomocą serwisu PayPal na stronę Państwa banku lub do Centrum Autoryzacji Kart, dokonują Państwo płatności, po czym następuje przekierowanie z powrotem do naszego serwisu internetowego. W przypadku wyboru tej formy płatności jesteśmy poinformowani o wpływie zapłaty za towar na nasze konto w ciągu kilku minut, po czym od razu przystępujemy do wysyłki Państwa zamówienia ∗. 

∗w godzinach pracy sklepu.Od pon.-pt.8:00-16:00.

 Sprawdź metody płatności i czas realizacji płatności przez serwis PayPal.

 5. Płatność za pobraniem

Płatność za pobraniem to przekazanie gotówki kurierowi podczas odbioru zamówienia. Klient składa zamówienie i wybiera płatność za pobraniem podczas realizacji zamówienia w naszym sklepie internetowym. Następnie oczekuje na przesyłkę i przekazuje odpowiednią kwotę kurierowi. Kurier przekazuje kwotę zamówienia na nasze konto.

W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Medinstruments.pl. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt i dane firmy .

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium