Formy płatności

Dziękujemy za wybór sklepu medinstruments. Zapewniliśmy Państwu dogodne , szybkie i bezpieczne formy płatności.
Głównym operatorem płatności online , w tym przelew natychmiastowy, BLIK, karta płatnicza jest Blue Media S.A.
UWAGA w przypadku płatności online prosimy o niezamykanie okna przeglądarki za wcześnie ,gdyż może nastąpić przerwanie procesu płatności. Komunikat o odpowiednim momencie wyjścia ze strony płatności pokaże się automatycznie po poprawnie zakończonym procesie autoryzacji.

szybkie płatności 

 

płatności kartami

Jakie płatności akceptuje sklep medinstruments ?

Przelew natychmiastowy, płatność BLIK, płatność kartą VISA, Mastercard, Maestro, Paypal oraz przelew tradycyjny .
Oferujemy również przelew na konto bankowe dla klientów preferujących samodzielne wykonanie przelewu za pośrednictwem banku internetowego, stacjonarnej placówki banku lub poczty. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje fakturę pro forma i na jej podstawie można dokonać przelewu tradycyjnego. Prosimy o wpisanie numeru zamówienia w tytule przelewu i przesłanie potwierdzenia przelewu na adres e-mail : sklep@medinstruments.pl ,co znacznie przyspieszy proces realizacji zamowienia. Po zaksięgowaniu wpłaconych środków przekazujemy zamówienie do magazynu i przygotowujemy zamówione produkty do wysyłki. Poniżej znajdują się dane do przelewu:
Hossa Medical Sp. z o.o. (podmiot zarządzający sklepem internetowym medinstruments.pl)
ul. Bohdziewicza 27, 01-685 Warszawa, Polska
Ing Bank Śląski : PL 85105010121000009030302732

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez operatora płatności online, sklep medinstruments dokona zwrotu również przez operatora blue media s.a. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
W przypadku płatności Pay Pal przystępując do realizacji zamówienia zostają Państwo przeniesieni za pomocą serwisu Pay Pal na stronę Państwa banku lub do centrum autoryzacji kart, dokonują Państwo płatności, po czym następuje przekierowanie z powrotem do naszego serwisu internetowego. W przypadku wyboru tej formy płatności jesteśmy poinformowani o wpływie zapłaty za towar na nasze konto w ciągu kilku minut, po czym od razu przystępujemy do wysyłki Państwa zamówienia ∗.
∗w dniach roboczych od pon.do pt. w godzinach od 8:00 do 16:00.
W przypadku płatności za pobraniem płatność za pobraniem to przekazanie gotówki kurierowi podczas odbioru zamówienia. Klient składa zamówienie i wybiera płatność za pobraniem podczas realizacji zamówienia w naszym sklepie internetowym. Następnie oczekuje na przesyłkę i przekazuje odpowiednią kwotę kurierowi. Kurier przekazuje kwotę zamówienia na nasze konto. UWAGA w przypadku płatności za pobraniem, prosimy o niedokonywanie płatności przelewem tradycyjnym bezpośrednio na konto bankowe administratora sklepu : Hossa Medical sp. z o.o.

Zespół medinstruments jest do Państwa dyspozycji w przypadku dodatkowych pytań pod numerami :

Tel.   +48 22 29 85 338    

Kom.  +48 720 915 338

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium