Opis
Dziurkacz typu Ainsworth wykorzystywany jest do wykonywania otworów w koferdamie, posiada 6 stałych szpikulców o różnej średnicy, co pozwala uzyskać nacięcia w różnym rozmiarze. Instrument stanowi element podstawowego zestawu do koferdamu.
Kod producenta: HR-2416
Gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
- Długość: 170 mm
- Wymiary wycinanych otworów: 1 mm, 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 3.5 mm
- Materiał wykonania: Stal nierdzewna
- Mechanizm działania: Sprężyna blaszka
Opis produktu i jego zalety:
- Precyzyjne ostrze umożliwiające wycinanie gładkich i niepostrzępionych otworów
- Sześciostopniowa skala wymiarowania otworów
- Obracana tarcza
Dziurkacz do koferdamu jest narzędziem bardzo ostrym, dzięki czemu wycina otwory mające gładkie i nieposzarpane brzegi. Koferdam z tak precyzyjnie wyciętymi otworami nie ulega rozerwaniu podczas nakładania na ząb. Dodatkowo odpowiednio dobrana średnica nacięcia gwarantuje łatwość założenia koferdamu na izolowany ząb oraz zapewnia pożądaną szczelność w okolicy szyjki zęba. W zależności od zęba wycina się odpowiedni rozmiar w koferdamie. Otwory większe mają swe zastosowanie w przypadku zębów trzonowych, mniejsze natomiast stosuje się przy izolacji siekaczy, kłów i przedtrzonowców.
Ilość otworów zależy od ilości zębów poddanych izolacji. Najczęściej w trakcie leczenia endodontycznego izoluje się jeden ząb.
Spełnia wszystkie wymogi dla procedury sterylizacji według Zarządzeń Gabinetów i Placówek stomatologicznych.
Certyfikaty:ISO 9001:2015 oraz CE .Do produktu dołączana jest w języku polskim i angielskim Instrukcja obsługi, co zapewni łatwe i prawidłowe użytkowanie instrumentu oraz lepszą konserwację produktu.
"}]}]}
Bezpieczeństwo
Producent
Hossa International
Street no. 20
New Miana Pura, West Roras Road
51310 Sialkot, Pakistan
info@hossaint.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Hossa Medical Sp. z o. o.
Antoniego Bohdziewicza 27
01-685 Warszawa, Polska
sklep@medinstruments.pl
Importer
Hossa Medical Sp. z o. o.
Antoniego Bohdziewicza 27
01-685 Warszawa, Polska
sklep@medinstruments.pl
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dziurkacz do koferdamu Ainsworth 17 cm
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni